Bleona provokon, ja si ja ‘grisin’ rrobat me gërshërë (Foto)

bleona-2-1Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.

Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë./Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë