Arjeta mahnit duke kënduar live (Video)

14937312_10209622270647313_4085599627158814199_nTë paktë janë artistet që arrijnë suksese që në fillimet e karrierës, e ndot të paktet është edhe këngëtarja, Arjeta Vllasa.

‘Si dikur’, ishte kënga e cila erdhi e finalizuar me videoklip dhe që Arjetës i solli epitetin e hitit, shkruan IndeksOnline.

Ajo së fundi ishte mysafire në ‘Elit Zon’, ku shpalosi planet e saj sa i përket muzikës, ajo që u komentua më së shumti ishte zëri i veçantë i këngëtares, ku me mjaft guxim Arjeta këndoi live duke shfaqur talentin e saj dhe këtë mund ta shikoni nga minuti 42.25./IndeksOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë