Afrona i thotë Bleros i “dobët” (Foto)

afrona-1-586x389_1480168300-8490791E dashura e këngëtari Blero Muharremi, modelja Afrona Dika, ka gjetur një foto të vjetër të të dashurit.

Siç shihet në këtë foto të postuar në Instagram Story, Blero kishte me pak kile atëherë. Këtë e ka vrejtur edhe e dashura e tij, e cila duket e befasuar me këtë foto, shkruan Magazina.al.

“hahahah o Zot, e gjeta një foto të vjetër të dashurit tim dhe ai duket shumë i dobët”, ka shkrua krahas fotos Afrona./Magazina.al/.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë