Kështu duket Morena në banjo (Foto)

morena_1480102682-4415914
Selfie kudo që jeni dhe gjithçka bëni, ose pothuajse, Morena Taraku ka përshëndetur fansat me një foto nga banjo.

E veshur me fustan te ngusht per trupi, Morena ka bërë foto në pasqyrë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo shpesh vjen me foto provokative, gjithmonë sipas metodës së saj.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë