Ja çka thotë Yll Limani pas shtatzënisë së Tunës

cfKëngëtari Yll Limani, ka qenë një ndër emrat më të përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me këngëtaren Tuna.

Ai në një intervistë për Magazina.al, nuk ka dashur të flas shumë se pse emri i tij është përmendur kaq shumë për një lidhje me këngëtaren, duke thënë se gjithçka që thotë do të keqkuptohet nga mediat, por Tunën e ka cilësuar si një përson që do ta respejtoj gjithmonë. “Nuk është se dua të komentoj shumë rreth kësaj teme, sepse gjithcka që do them, do transmetohet ndryshe nga pothuajse të gjitha portalet dhe mediuemet në Kosovë dhe Shqipëri. Tuna është njëri ndër njerëzit që do e dua dhe do e repsektoj gjithmonë” ka thënë Ylli për Magazina.

Këngëtari në intervistën e cila do të publikohet pas pak, ka folur edhe për pjesëmarrjen në “Festivalin e Këngës” dhe dëshirën për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë