Ja cilën shoqe të vjehrrës e puthë Learta (Foto)

1599386_1480067457-6522714Falë vjehrrës së saj e cila është me vite në estradë dhe cilësohet një ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore, ajo arriti të njihet me shumë kolege të saja me të cilat krijoi shoqëri shumë shpejt, shkruan Kosovarja.

Në llogarinë e instagramit, Lule Mustafa kishte hedhur një fotografi, të cilën Learta nuk e la pa komentuar, duke treguar kështu respektin dhe afërsinë me të.

Në fotografinë që do të shihni më poshtë, mund ta shihni edhe komentin e Leartës./Kosovarja/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë