A është i vetëdijshëm Ramushi që Anita di ta kallë ‘ndejën’ kur vallëzon? (Video)

antia-ramushiModeratorja e njohur Anita Haradinaj, ka qenë e ftuar në Ballon Shqiptare që u mbajt javën e kaluar në hotelin e njohur ‘Swiss Diamond, që u organizua nga Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci.

Në këtë ballo gjithçka frymonte shqip. Ishte Anita ajo e cila nuk është ndalë asnjëherë së vallëzuar.

Se si e ka kallë ‘ndejën’, shikoni storien e realizuar nga Express Rozë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë