Noizy ndihmon të aksidentuarit

noizy-780x439
Mjekja pediatre nga Durrësi, Vera Koço dhe disa familjarë të saj kanë pësuar një aksident ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës në orët e para të mëngjesit.

Fatmirësisht të gjithë janë jashtë rrezikut për jetën ndonëse mjekja ka pësuar disa fraktura në këmbë. Ajo ka bërë të ditur për “Balkanweb” se personi që i ka ardhur në ndihmë ka qenë reperi i njohur Noizy.

Koço është shprehur se Noizy është përpjekur ti vijë në ndihmë me çfarë mundej. Ai ka qenë duke udhëtuar në këtë zonë dhe ka ndaluar në rrugë për të ndihmuar të aksidentuarit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë