Ja kush e referon derbin Llapi – Feronikeli

Federata e Futbollit të Kosovës ka caktuar gjyqtarët për javën e 32-të të Superligës.

Ndeshjen kryesore të javës mes Llapit dhe Feronikelit do ta referoj Tefik Maloku.

Ndërsa Prishtina – Trepça 89 drejtohet nga Mervan Bejtullahu. Këta janë zyrtarët e xhiros së 32-të.

Më shumë