Ja çka i thotë Drenori në sy Lladrovcit (Video)

Më poshtë mund ta dëgjoni fjalimin e asambleistit të Kuvendit Komunal në Drenas, Xhavit Drenori të mbajtur në seancën e fundit. Ai e ka kritikuar Lladrovcin sa i përket gjendjes në arsim dhe mos transparencë./DrenicaOnline/

Për më shumë lajme nga Drenasi, ju lutemi bëjeni LIKE faqen tonë në facebook:

https://www.facebook.com/drenicaonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë