Të përqafuar motër e vëlla, Besarta dhe Bekim Jashari! (FOTO)

 

Bekim Jashari dhe Besarta Jashari, janë motër dhe vëlla, bijtë e heroit të madh Hamëz Jashari.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale ata duken shumë bukur, në përqafimin e njëri tjetrit, shkruan DrenicaOnline.

Për më shumë lajme nga Drenasi dhe Skenderaj, ju lutemi bëjeni LIKE faqen DrenicaOnline në facebook: https://www.facebook.com/drenicaonline/

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë