Tentoi t’i shkelë policët në Komoran, ja si ndodhi rasti

Njësiti policor, në një pikë kontrolli në Komoran të Drenasit, ka ndaluar veturën që drejtohej nga një i dyshuar e që në të ndodhshin edhe dy pasagjerë tjerë.

Drejtuesi i automjetit nuk është ndalur në sinjalizimin e zyrtarit policorë por me automjet ka vazhduar me vrull në drejtin të tyre duke i vënë në rrezik të drejtpërdrejtë, raporton DrenicaOnline.

Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje./DrenicaOnline/

Për më shumë lajme nga Drenica, ju lutëmi bëjëni LIKE faqen tonë në facebook:

https://www.facebook.com/drenicaonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë