Arrestohet një person, kërkonte mjete financiare për Policinë dhe FSK-në

Është arrestuar personi i cili kishte hapur një llogari në rrjetin social Facebook përmes të cilit ka kërkuar mjete financiare në mbështetje të Policisë dhe FSK-së.

I arrestuari është nga fshati Bresje. Sipas Policisë, nga i dyshuari në cilësi të provave janë sekuestruar një kompjuter dhe një telefon mobil.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë