Plagosje në Prishtinë, arrestohet një person (FOTO)

Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse e Policisë, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 4:20 të mëngjesit brenda në një lokal

Sipas saj, lidhur me këtë është arrestuar një person i cili u dërgua në QKUK dhe tre të tjerë janë identifikuar, e që janë në kërkim.

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë. Plagosja ka ndodhur në një nga lokalet e kryeqytetit.

Nuk dihet se cilat ishin motivet qe kanë çuar në këtë veprim. Vendi tashmë është lokalizuar nga policia dhe po kryhen ekzaminimet tjera. /Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë