Vetvaret i riu nga Drenasi

litari-620x330Në oret e para të mengjesit të sotem në fshatin Krajkovë të Drenasit, një person i moshës së re i ka dhëne fund jetës së tij duke e kryer aktin e vëtvrasjes.

Burimet e DrenicaOnline brenda policisë, kanë treguar se personi i vetvrarë është P.H. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marr me rastin.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë