Del raporti i policisë për aksidentin ne Serbi ku vdiqën kosovarët

aksidenti
Në aksidentin fatal, ku humben jetën dy fëmijë kosovarë, në autostradën Novi Sad-Suboticë, sipas raportit të policisë të policisë serbe, shkaktar ishe një person i cili n ato momente deshi të kryej vetëvrasje duke i dalë kamionit para, transmeton Indeksonline.

sssssssssd

Raporti i policisë serbe thekson se në momentin kur ka ndodhur kjo, shoferi i kamionit shtetas i Maqedonisë Nikola Dimov (52),  është përpjekur ta anashkaloj, më këtë rast rimorkiatori e kishe goditur veturën në të cilën gjendeshin viktimat, Mohamet 8 vjeç dhe Mendim Dvorani 5 vjeç, si dhe babai i tyre i cili është në gjendje të rënë shëndetsore. /Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë