Vetëvritet një polic i Kosovë

kosove2Një polic i Kosovës i stacionit të Policisë në Leposaviq mësohet se sot ka bërë vetëvrasje.

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline edhe Zëdhënësi i policisë rajonale në Mitrovicë, Besim Hoti, i cili ka thënë se njësitet policore tashmë kanë dal në vendin e ngjarjes.

“Po jemi të informuar për këtë. Kemi pranuar informacione për një rast që dyshohet se është vetëvrasje. Prokurori dhe njësitet speciale janë në vendin e ngjarjes dhe po presim ta marrim trupin e të ndjerit për t’i bërë obduksionin”, ka thënë ai për Indeksonline.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë