Elmi Thaçi rrefen se si Ramiz Lladrovci e çoi nga tavolina Behgjet Pacollin (Video)

elmiiRamiz Lladrovci, nuk është Drenicas e as PDK-ja nuk është e Drenasit. AKR-ja do të largoi pengun 100 vjeçar të varfërisë dhe të mos zhvillimit të kësaj zone që e ka shkaktuar Partia që deri sot e ka udhëhequr. Kështu, ka deklaruar, kandidati i Partisë Aleanca Kosova e Re për kryetar të Drenasit, Elmi Thaçi.

Thaci në një intervistë për Tribuna Channel ka theksuar se një Drenicak siç thirret se është Ramiz Lladrovci, kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit, nuk i largon mysafirët nga tavolina e kafes ku ishin ulur Kryetari Behgjet Pacolli dhe të tjerë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë