Treni u rrezikon jetën ferizajasve, thyhet rampa (Video)

asbsb325_1480025964-5646564Ka shtatë ditë që rampa hekurudhore në qendrën e qytetit të Ferizajt është dëmtuar tërësisht  nga persona ende të panjohur.

Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihet momenti kur treni kalon dhe qytetarët janë të rrezikuar tej mase.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë