17 vjeçarja shqiptare do ta lë shkollën për t`iu bashkuar ISIS-it (Foto)

694940094001_4892467168001_051316-hn-isis-1280Adoleshentët janë personat që për shkak të moshës që kanë bëjnë edhe çmendurira nga më të çuditshmet. Rasti i fundit vjen nga Vlora, një vajzë rreth 17 vjeçe në një komunikim me një djalë ka thënë se ka ndërmend që të heqë dorë nga shkolla dhe të bashkohet me ISIS (militantët e Shtetit Islamik).

Fjalët e saj e kanë habitur të riun, i cili ka dërguar bisedat pranë redaksisë sonë duke thënë se këto ide i janë dukur të rënda.

“Më pëlqen që të vras njerëz dhe të shikoj si i çpon plumbi”, janë këto disa nga fjalët e saj të çuditshme.
“Nga menyra sesi fliste kishte ca Ide qe si kam as un qe jam mashkull le te themi e çuditshme”, është shprehur i riu që ka paraqitur këtë rast.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë