Ministri Hoti i del në mbështetje të fuqishme Bedri Nikës

15219498_1333016003426417_8875931312619106311_n

Ministri i Financave, Avdullah Hoti, është duke bërë fushatë çdo natë në rajonin e Drenasit në mbështetje të kandidatit të LDK-së, Bedri Nika për kryetar të komunës.

Ai sonte ka qenë në një odë në fshatin Abri të Drenasit ku ka bashkëbiseduar me banorët e kësaj zone si dhe është shoqëruar edhe me këngë popullore nga i zoti i shtëpisë./DrenicaOnline/

15230783_1333015850093099_7283163280342896497_n

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë