Isa Xhemajlaj e zgjeron fushatën

15193423_1842860382616977_7552116084279968671_n

Banoret e Komoranit të Drenasit, sonte i dhanë një mbështetje shumë të madhe kandidatit për kryetar të komunës, Isa Xhemajlaj.

Xhemajlaj i Nisma-s së fundi është duke marrë përkrahje të shumë qytetarëve të kësaj zone dhe gara për të parin e Drenasit po bëhet gjithnjë e më interesante./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë