Elmi Thaqi merr mbështetjen e banorëve të Drenasit

15109408_669954823177344_3354026800674241436_n

Elmi Thaqi, kandidat për kryetar të komunës së Drenasit nga AKR, sot ka vizituar lagjen “Dubovci” në Qikatovë e Vjetër, lagjen “Shala” në Vuqak dhe lagjen “Heta” në Drenasi 2, ku ka marrë përkrahje të fuqishme të banorëve për të vazhduar punën drejt fitores dhe hapjen e mundësisë për zhvillimin ekonomik të komunës së Drenasit.

“Problemet dhe hallet e banorëve janë të shumta, e të cilat me ndihmën e Presidentit Pacolli dhe me qeverisjen me duar të pastra të AKR-së do të minimizohen”, ka thënë Elmi Thaqi./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë