Drenicasi Eliot Bujupi i shënon eurogol Spanjës nga gjuajtja e lirë (Video)

Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat U19 ka shënuar golin e parë në ndeshjen ndaj Spanjës e vlefshme për “Elite Round”.

17-vjeçari shënoi një eurogol të vërtetë nga gjuajtja e lirë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Kujtojmë që golat për spanjollët i shënuan: Dani Munoz dhe Fortuny./Indeksonline/

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë