Feronikeli 74 do të përballet sot me Prishtinën në “Rexhep Rexhepi” prej orës 13:00

Superliga e futbollit u rikthye dje pas pushimit prej dy javësh shkaku i angazhimeve të Kombëtares së Kosovës.

Ballkani e nisi xhiron e 10-të me fitore bindëse ndaj Lirisë, duke e “blinduar” pozitën e parë në tabelë.

Feronikeli 74 do të përballet sot me Prishtinën, në ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Ndërsa Gjilani do të ndeshet sot me Dukagjinin. Të dy ekipet nuk e kanë nisur mirë sezonin dhe synojnë fitoren sonte për të dalë nga kriza e rezultateve.

Të dyja këto përballje nisin me fillim nga ora 13:00.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë