Nikli e shkatërron A&N, merr 3 pikë të plota në “Rexhep Rexhepi”

FC Feronikeli 74 e ka mposhtuar sot A&N me rezultat 3 me 1, transmeton DrenicaOnline.

Ndeshja e zhvilluar në “Rexhep Rexhepi” i solli ‘Niklit’ 3 pikë të plota.

Skuadra nga Drenasi tani ka arkëtuar 11 pikë dhe ndodhet lartë në tabelën e Ligës së Parë.

/DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë