“Nikli” e shkatërron Phoenix-in, arkëton 3 pikë dhe ngjitet lartë në tabelë

Klubi Futbollistik nga Drenasi, Feronikeli 74 ka arkëtuar tri pikë të reja nga skuadra Phoenix e cila deri dje ishte lidere në tabelë.

“Nikli” e ka mposhtuar atë me rezultatë 3 me 1 në Vitomericë, shkruan DrenicaOnline.

Aktualisht “Nikli” ka 7 pikë dhe ndodhet në vendin e 3-të.

Derbi lokal mes Feronikelit 74 dhe Drenasit zhvillohet javën tjetër./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë