Po rikthehet ‘Nikli’ i fuqishëm, triumfon ndaj Llapit në miqësoren e zhvilluar në “Zahir Pajaziti”

Llapi dhe Feronikeli të martën kanë luajtur një miqësore.

Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Zahir Pajaziti”, atje ku ‘Industrialistët’ triumfuan me rezultat 1 me 2.

Golat për mysafirët i shënuan Bekim Maliqi dhe Granit Musa, kurse për Llapin shënoi Festim Alidema.

Takimi ishte interesant, me të dy skuadrat që kishin një tjetër mundësi të shihnin nivelin e përgatitjeve të tyre.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë