Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin e kik-bokserit Azdren Krasniqi nga Drenasi

Sonte (30 prill) do të zhvillohet meçi në Kik-boks mes Azdren Krasniqit dhe Sebastian Mendez, raporton DrenicaOnline.

Krasniqi dhe Mendez do të ndeshen në Ebersbach të Gjermanisë, ku pritet ta ndjekin nga afër shumë shqiptarë.

Kik-boksieri i njohur nga Negroci i Drenasit, Azdren Krasniqi është dy herë kampion bote dhe i pari në ISKA pro.

Klikoni KËTU për ta ndjekur live nga ora 22:00./DrenicaOnline/

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë