Meçi i së shtunës/ Kik-boksieri nga Drenasi Azdren Krasniqi gati për ring

Mbrëmjen e së shtunës (30 prill) do të zhvillohet meçi në Kik-boks mes Azdren Krasniqit dhe Sebastian Mendez, shkruan IndeksOnline.

Krasniqi dhe Mendez do të ndeshen në Ebersbach të Gjermanisë, ku pritet ta ndjekin nga afër shumë shqiptarë.

Kik-boksieri i njohur nga Negroci i Drenasit, Azdren Krasniqi është dy herë kampion bote dhe i pari në ISKA pro.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë