Braziliani i Feronikelit shënon në debutim, shikoni se si e uron ylli i Juventusit

Sulmuesi Brazilian që është transferuar së fundmi te Feronikeli, ka shënuar në ndeshjen e tij debutuese me klubin e ri.

Ai u fut në lojë në minutën e 75 dhe shënoi në minutën 90+, në fitoren 4 me 0 të Feronikelit ndaj Gjilanit, në të cilën shkëlqeu edhe debutuesi tjetër, Greca, duke realizuar hattrick.

Urime për golin i kanë ardhur gjithandej, përfshirë edhe ish-yllin e Juvnetusit, Momo Sissoko, i cili e ka uruar Marclein për golin e shënuar.

Kujtojmë që Sissoko e pat ururar brazilianin edhe në transferimin e tij te Feronikeli. /DrenicaOnline.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë