Feronikeli befason nënkampionin, kalon në epërsi herët

Skuadra e Feronikelit ka shënuar një gol të hershëm në ndeshjen kundër Gjilanit.

Në minutën e 14-të, Greca arriti që ta tund portën e nënkampionëve, transmeton Indeksonline.

 

 

Nikeli këtë sezon synon titullin e kampionit dhe për ta bërë këtë duhet të mund ekipet e forta.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë