Pas karantinës, Afrona i kthehet normalitetit, ja ҫfarë bëri sot

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka rifilluar me palestër./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë