TNS-Feronikeli, vjen LIVE në RTK1

Klubi Futbollistik “Feronikeli” ka njoftuar përmes një statusi në facebook se ndeshja mes The New Saints dhe Feronikeli do të transmetohet LIVE në RTK1.

Njoftimi nga KF Feronikeli:

LIVE në RTK1!

Sonte, me fillim prej orës 20:00, në kohën lokale të Kosovës, fillon takimi mes The New Saints dhe Feronikeli. RTK ka siguruar sinjalin e ndeshjes dhe do të transmetohet LIVE në RTK1. Transmetimi realizohet me vetëm një kamerë, por ia vlen! Na ndiqni!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë