​Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

Ish-kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi ka reaguar pas bisedës telefonike që Presidenti Hashim Thaçi ka zhvilluar me kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vuuçiq. Ai ka pyetur se “a më shumë janë gëzuar dje Vllasi e Morina kur kanë folur me Millosheviqin, apo Hashimi e Mustafa sot kur flasin me Vuçiqin e Nikoliqin”.

KUSH E DINE?

A më shumë janë gëzuar dje Vllasi e Morina kur kanë Biseduar me Millosheviqin apo Hashimi e Mustafa sot kur po bisedojnë me Vuçiqin e Nikoliqin?

Që pesë vjet bisedime në Bruksel e nuk u moren vesh pothuajse për asgjë, ndoshta përmes bisedave telefonike merren vesh më mirë?!

Êshtë interesant nëse dihet se kush ishte ndërmjetësuesi!

A po na ndjek pas plangprishësia dhe deri kur do të ndodhë kjo?

Për më shumë lajme nga Drenasi dhe Skenderaj, ju lutemi bëjeni LIKE faqen DrenicaOnline në facebook: https://www.facebook.com/drenicaonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë