Kunata e Leartës vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë